O aplikaci

Nova-HP

Fripito je bezplatná aplikace pro iOS a Android, ve které si můžete výhodně pořídit cestovatelsko-fotografické průvodce po celém světě.

Naplánujte si cestu snů
Ve Fripitu najdete cestovatelsko-fotografické průvodce pro stovky lokací po celém světě obsahující podrobné informace nejen o ubytování, stravování a dopravě, ale hlavně fotografické tipy na fotograficky zajímavá místa, informace o světelných podmínkách, vhodné technice a nastavení fotoaparátu. To vše za zlomek ceny tištěných turistických průvodců.

Cestujte jako fotografové a ne jako turisti
Fripito připravují fotografové pro fotografy. Je jedno jestli fotografujete mobilem, kompaktem nebo zrcadlovkou. Nezáleží na tom, kolik máte zkušeností. V každém případě potřebujete najít jedinečná a malebná místa a přijít na ně v ten správný okamžik, kdy je světlo takové, jaké potřebujete. Proto naši průvodci vás nepovedou po památkách a turisticky nejexponovanějších místech, ale ukáží vám autentickou atmosféru a srdce jednotlivých míst.

Vždy aktuální informace
Každý uživatel Fripita může komentovat fotografie i texty v průvodcích a pomoci tak udržet všechny informace vždy aktuální. Všechny publikované snímky a informace jsou kontrolovány týmem editorů, takže v aplikaci najdete pouze ověřená fakta.

Vždy po ruce
Fripito je aplikace pro chytré telefony a tablety, a můžete ji tak mít vždy poruce. Před cestou si uložíte všechny informace, fotografie i mapy do svého zařízení (off-line), takže v zahraničí již nebudete potřebovat připojení k Internetu. Aplikaci můžete směle používat i ve střední Africe, uprostřed pouští v Peru či na ledovcích Grónska.

I vy můžete být autorem
Fripito je otevřeno všem fotografům, kteří se mají o co podělit. Stačí nás kontaktovat, připravit průvodce dle našeho návodu a po jeho kontrole týmem editorů se můžete i vy zařadit do rostoucího týmu autorů, kteří ve Fripitu prodávají své průvodce.

Jak si Fripito pořídit
Fripito je k dispozici bezplatně v AppStore a GooglePlay. Bližší informace, odkazy a návod ke stažení najdete na download stránce.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail