Stáhněte si aplikaci

Vítejte na stránce, kde si dozvíte, jak si stáhnout aplikaci Fripito do Vašeho mobilu nebo tabletu. Stažení aplikace Fripito je ZDARMA!

Pokud rádi cestujete na vlastní pěst, tak je to pro vás to pravé. Fripito je mobilní aplikace na cesty, která pomůže naplánovat vaši cestu, nabízí vám totiž cestovní průvodce po celém světě s informacemi, co v dané lokalitě navšítit, s praktickými radami, offline mapami. Doporučí vám, jaké jídlo ochutnat i čeho se vyvarovat. Pokud rádi fotíte, získáte navíc i konkrétními tipy na focení od zkušených fotografů.

Každý průvodce nabídne více než padesát krásných fotografií, kde vám zkušení fotografové poradí, jak fotit krajinu, vodopády nebo západy slunce, ale i jaký vybrat objektiv, nastavit clonu nebo jestli kompenzovat expozici. Fripito se stane vaším fotorádcem na cestách, budete ho mít vždy po ruce a můžete si kdykoliv vybrat radu pro svůj konkrétní záběr. Pokud se necítíte technicky zdatní a váháte s nastavením, stačí se podívat do EXIF údajů u každé fotografie, vyzkoušet si uvedené nastavení a případně s ním trochu experimentovat. Mezi tipy jak fotit najdete i informaci o denní době, kdy bude světlo na vybraném místě příznivé.

A to vše v jedné aplikaci!

App_StoreFripito pro zařízení s iOS (verze 2.1)

Požadavky: iOS 8.0 nebo vyšší
Podporovaná zařízení: iPad mini / mini 2 / mini s Retinou / 3 / 4 / Air / Air 2 / iPad Pro
iPhone 4S / 5 / 5C / 5S / 6 / 6+ / 6s / 6s+ / 6 SE

 

google-playFripito pro zařízení s Android OS (verze 2.0)

Požadavky: Android 4.2 nebo vyšší
Podporovaná zařízení: většina chytrých telefonů a tabletů

 

Pokud se vyskytl problém se stažením nebo používáním aplikace Fripito, napiště nám na naši  support page. Rádi Vám pomůžeme problém vyřešit.

 

Chcete-li být informováni o dalším vývoji aplikace, nových průvodcích a dalších novinkách, zaregistrujte svůj email:

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail