Nové verze Fripito 2 se dočkal i Android!

Po spuštění nové verze aplikace Fripito 2 pro zařízení s iOS v listopadu 2015 máme dobrou zprávu i pro uživatele, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Android. Pokud jste již instalovali verzi Fripito 1, nezapomeňte si aktualizovat právě teď!

A co můžete očekávat od Fripita 2?

Naši vývojáři připravili novou verzi na základě ohlasů stávajících uživatelů, kteří nám v průběhu prvního roku poskytli přes 2 000 reakcí. Přepsali jsme každý řádek kódu, upravili každý pixel uživatelského rozhraní, a to vše s cílem zlepšit uživatelskou přívětivost, bezpečnost a rychlost.

Ve Fripitu 2 je zcela přepracovaný seznam nabízených průvodců a vyhledávání. Na informační stránce s detaily o průvodci najdete nově náhledy všech fotografií a podrobnější popis. Uvnitř průvodce přibyl katalog všech stránek, zjednodušila se navigace a úplně jsme přepracovali zobrazení detailů u jednotlivých fotografií. Zároveň jsme přidali podporu 3D Touch.

A co dál? Neustále pracujeme na dalším vývoji aplikace a nejbližší chystanou novinkou bude možnost navigace z aktuálního místa na cestě do místa vybraného zájmu na mapě s GPS polohou, a pak hlavně možnost prémiového předplatného, kdy po zaplacení paušálního poplatku bude mít uživatel přístup ke všem průvodcům z aktuální nabídky.

 

Jak si získat novou verzi a obnovit své předchozí nákupy?

  1. Pokud již máte Fripito 1, jděte do  Google Play.
  2. Klikněte na tlačítko Aktualizovat u ikonky Fripito.
  3. Otevřete znovu aplikaci na ploše a v záložce Průvodci klikněte na Obnovit (již zakoupené průvodce)

Pokud nemáte aplikaci Fripito v mobilu nebo tabletu:

  1. Jděte do Google Play a dejte vyhledat Fripito.
  2. Klikněte na tlačítko Získat a instalujte aplikaci.
  3. Otevřete aplikaci, prohlédněte si průvodce a případně zakupte toho, který se vám líbí :).

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *