Objevte krásu multikulturního Brooklynu!

Nejlepší způsob, jak poznat etnickou a multikulturní rozmanitost New Yorku, je vydat se na procházku po jedné z jeho pěti čtvrtí, Brooklynu. Immigranti z celého světa, např. Polska, Ruska, Irska, Itálie, Číny nebo Izraele obohatili Brooklyn a dodali mu unikátní chuť a zářivou osobitost, která dělá tohle místo tak jedinečným. Brooklyn nabízí různorodou architekturu od industriálních skladů až po tradiční honosné viktoriánskédomy z rudo-hnědého pískovce.

Náš nový průvodce vás zavede na úžasná místa jako Brooklyn Bridge Park, DUMBO,  Brooklyn Bridge, Manhattan Bridge, Williamsburg, Greenpoint nebo Brooklyn Heights. Všech 80 fotografií má GPS polohu, takže je snadno najdete na mapě, a autorka průvodce Noémie Wurtz k nim přidala svoje tipy a postřehy.

Chcete navštívit i Manhattan? V aplikaci najdete průvodce Můj soukromý New York od fotografky J. D. Cink!

Mapy i obsah průvodce si můžete uložit offline do svého telefonu nebo tabletu.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Brooklyn“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce

 

Více o autorce Noémie Wurtz:

Noémie je mladá americká profesionální fotografka. Již od velice útlého věku projevovala sklony k umění a kreativitě. S baletem začala v pěti letech, poezii se věnovala v deseti, hudbě v patnácti, psaní ve dvaceti a v 25 se rozhodla opustit svou rodnou Francii. Během neuvěřitelné roční cesty z Evropy skrz Asii konečně našla médium, které nejlépe vyhovuje jejímu tvůrčímu duchu. Pomocí fotoaparátu se jí podařilo najít způsob, jak nejlépe vyjádřit své emoce.

Při ohlédnutí zpět vše do sebe perfektně zapadá. Zachytit neopakovatelný moment, transformovat příběh do podoby fotografie a pomalu do něj vtisknout svou vášeň. To vše nyní dělá v New Yorku, jednom  z nejvíce inspirujících měst světa. Nikdy nevyráží bez fotoaparátu. Putuje světem vedena náhodnými impulsy nečekaných scén, mystickým světlem, liniemi města, magie objevování a vždy dále se učící. To je Noémie.

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *