Fripito uspělo a jede na CES 2016

CES je největším veletrhem spotřební elektroniky a nových technologií na světě. Jsme hrdí, že se nám i letos podařilo uspět v soutěží Garage@Appnation VII a vyrážíme jako jeden z vybraných start-upů na tento veletrh reprezentovat Českou republiku.

Fripito vybojovalo účast na CES 2016

Fripito je jediným projektem, kterému se díky uvedení Fripita2 podařilo obhájit účast ve finále soutěže Garage na konferenci Appnation, a získalo tak možnost vystvavovat přímo na veletrhu CES 2016. Po loňském celkovém 7. místě se nám v letošním ročníku podařilo posunout až na celkové páté 5. místo a stát se nejúspěšnějším projektem z oblasti Travel. V soutěži Garage @ Appnation VII bylo letos přihlášeno skoro tisíc projektů a do finále postoupilo pouze 20 nejlepších. Jsme pyšní, že druhá generace naší aplikace, která je optimalizovaná pro iOS 9 i nejnovější verzi Androidu, zaujala porotce natolik, že jsme se opět skvěle umístili.

CES2016_planek

Kde nás najdete

Konference Appnation VII se stala letos přímo jednou z technologických sekcí veletrhu CES 2016. Bude probíhat od 6. do 9. ledna 2016 v sekci TechWest v Sands Expo. Fripito se bude prezentovat 7. a 8. ledna v rámci projektu Garage, který představuje nejzajímavější start-upy vybrané porotou.

 

Co je Fripito2

Fripito je mobilní aplikace pro cestovatele, kteří se chtějí vracet z cest s lepšími fotografiemi. Aplikace nabízí virtuální průvodce pro padesátku destinací z celého světa včetně metropolí jako jsou Londýn, Paříž, New Yorku či Praha, národních parků a exotických destinací jako je Island, Kuba, Jižní Afrika či Filipíny a nechybí ani pět průvodců pro oblasti v Čechách a na Moravě.

Druhá generace aplikace přinesla zcela nové uživatelské rozhraní optimalizované pro nejnovější verze operačních systémů iOS a Android včetně podpory pro iPhony 6s/6s+, iPad Pro či nové tablety s operačním systémem Android. Zcela nové je vyhledávání, index i zobrazování informací pro fotografy, vylepšeno bylo navigování i integrace offline map.

Aplikaci samotnou si uživatelé mohou stáhnout bezplatně z AppStore či GooglePlay. Jednotlivé virtuální průvodce lze zakoupit již od 1,99 EUR a koncem ledna nabídne aplikace i alternativní model placení v podobě prémiového předplatného, které bude představeno právě na veletrhu CES 2016.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *