Fripito zve na WPPI Expo 2015

WPPI Expo 2015

WPPI Expo 2015

Snažíme se s Fripitem navštěvovat co nejvíc zajímavých fotografických akcí, na kterých máme možnost prezentovat naše průvodce a zároveň hledat nové autory, partnery a možnosti spolupráce. Ve Spojených státech se chystáme během necelého půl roku již na třetí velkou akci. Po Photo Plus Expo 2014 v New Yorku a CES 2015 v Las Vegas začne zítra  WPPI Expo, na kterém také nebudeme chybět.

 

WPPI Expo a Launch Pad

WPPI je zkratkou pro Wedding and Portrait Photographers International a představuje nadnárodní asociaci fotografů, která tradičně jednou ročně počátkem roku pořádá konferenci a veletrh v Las Vegas. Zatímco workshopy a přednášky začaly již 26. února, právě 1. března proběhne WPPI Launch Pad, který odstartuje veletržní část. Tato večerní akce si klade za cíl prezentovat nejzajímavější nové produkty a projekty veletrhu a je pro vás velkou ctí, že Fripito bude mezi nimi.

WPPI Expo patří mezi tři nejvýznamnější fotografické akce v USA, kterou každoročně navštěvují desítky tisíc fotografů nejen z Ameriky, ale i z celého světa. Náš lasvegaský tým se již těší na nové kontakty a uživatele.

 

Speciální výstavní ceny

Abychom oslavili a podpořili naší účast na WPPI, po dobu veletrhu nabízíme všem uživatelům, novým i stávajícím, 30% slevu na všechny prémiové průvodce ve Fripitu. Skoro třetinu tak můžete ušetřit na fotografických průvodcích Prahou, Londýnem, New Yorkem, Filipínami, Madeirou, Bolívií či třeba Arizovou. Cenová akce platí pro nákupy jak na iOS, tak i Androidu od 1. 3. do 4. 3. 2015. 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *