Poznejte horkou Arizonu!

Průvodce „Vítejte v Arizoně“ od americké fotografky Jacquelynn Buck vám představí kus nádherné země na jihu Spojených států, kde lány kaktusů střídají nádherně zelené hory.

Jméno Arizony vzniklo zkomolením španělského „Árida zona“, tedy vyprahlá země. A v Arizoně opravdu vládne horko a slunce. Ovšem arizonská příroda toho překvapivě nabízí mnohem víc. Můžete se těšit nejen na poušť, obrovské kaktusy rudě zbarvené skály v západu slunce, krásné horské vyhlídky, nepřeberné množství treků, skály pro bouldering i zapomenutá místa kovbojského Divokého západu. Ale také borovicové lesy a nádherné skály přímo u městečka Sedona, jejichž kouzlu ve světle zapadajícího slunce těžko odoláte. Navštívíme také Tucson, Phoenix i Jerome, ohromné muzeum letectví i naleziště skalních maleb.

Mapy i obsah průvodce si můžete uložit offline do svého telefonu nebo tabletu.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Vítejte v Arizoně“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Jacquelynn Buck je americká fotografka z Arizony, národní vítězka portrétní a svatební fotografie publikované v magazínu  Rangefinder Magazine.  Ráda cestuje jak za prací, tak pro radost, miluje dobré jídlo a víno a její práce jí dodává energii i vypráví lidské příběhy. V Tucsonu vlastní a provozuje portrétní a svatební studio, vyučuje na WPPI a národních i individuálních workshopech. Během posledních 13 let žila celkem v šesti státech.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *