Fripito se dostalo do Top50 soutěže APPNation VI a bude se prezentovat na CES 2015

Máme obrovskou radost, a tak se s vámi chceme podělit!

Aplikace Fripito uspěla v mezinárodní soutěži APPNation VI a získala pozvánku prezentovat se na veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 v Las Vegas.

Naše aplikace se dostala mezi Top 50 finalistů z několika tisíc přihlášených projektů. Díky tomuto úspěchu budeme mít možnost se v rámci finálového kola prezentovat přímo na konferenci. Ta proběhne 5. a 6. ledna 2015 v rámci mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 v Las Vegas, který je největším tohoto druhu na světě. Každoročně jsou zde počátkem ledna představeny novinky z oblasti spotřební elektroniky a moderních technologií.

floorplan-prelim-1024x557

APPNation je mezinárodní konference zaměřená na startupovou scénu a vývojáře mobilních aplikací, která má za cíl propojovat investory s novými nadějnými projekty a zároveň mapovat nové technologické trendy. Na letošním ročníku vystoupí osobnosti jako Carey Lai, investment Director Intelu, Jeff Levick ze Spotify, Nick Berry z Facebooku, Douglas Atkin z AirBnB či Anthony Ha z TechCrunche.

 

V sekci  The Garage se představí jednotliví finalisté jak porotcům, tak i široké odborné veřejnosti včetně řady zástupců investičních fondů a privátních investorů. Fripito se tak stane jediným českým projektem v letošním ročníku, jehož hlavními partnery jsou společnosti jako Yahoo!, Google, Facebook, Amazon, Sony, VentureBeast, iab a další.

The_garage

Konference Appnation VI je součástí veletrhu CES 2015. Ten v letošním roce kromě jiného hostí celou řadu akcí podporujících nové projekty a technologické startupy jako je AppNation VI, Wearable Tech Awards, Hardware Battlefield a Extreme Tech Challange.

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

1 komentář u „Fripito se dostalo do Top50 soutěže APPNation VI a bude se prezentovat na CES 2015

  1. Pingback: Kam za Fripitem v České republice? - Fripito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *