Sleva průvodců po dobu trvání CES 2015 v Las Vegas!

30_OFF_CZVšechny průvodce nyní nabízíme s 30% slevou! Ale jen po omezenou dobu!

Jak už víte, naše aplikace Fripito uspěla v mezinárodní soutěži APPNation VI a získala pozvánku prezentovat se na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky
CES 2015 v Las Vegas.
Zakladatel Fripita Jan Březina se 5. a 6. ledna 2015 zúčastní finále soutěže APPNation, kde v sekci  The Garage představí aplikaci jak porotcům, tak i široké odborné veřejnosti včetně řady zástupců investičních fondů a privátních investorů.

Rozhodli jsme tento úspěch oslavit společně s vámi a během trvání veletrhu CES 2015 nabízíme všechny cestovní průvodce s 30% slevou!
Takže neváhejte, stáhněte si aplikaci Fripito zdarma do mobilu nebo tabletu a vyberte si průvodce na svoji příští cestu!

V každém průvodci najdete informace nejen o ubytování, stravování a dopravě do vybraného místa, ale také jedinečné fotografické tipy na fotograficky zajímavá místa, informace o světelných podmínkách, vhodné technice a nastavení fotoaparátu. Součástí všech průvodců jsou GPS polohy u fotografií i offline mapy.

Nabídka platí pro všechny cestovní průvodce v aplikaci Fripito po dobu trvání veletrhu CES 2015, a to od 5. ledna do 10. ledna 2015. Aplikaci lze stáhnout zdarma z AppStore i Google Play.

APPNATION_CES_2015

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *