Dvě kouzelná místa Itálie! Florencie a Cinque Terre!

V tomto průvodci vás čekají jedny z nejkrásnějších míst Itálie. Představíme vám Florencii, nejznámější město Toskánska, a překrásnou oblast Cinque Terre.

Florencie je město s úchvatnou atmosférou. Kolébka renesance vás okouzlí nejen architekturou a všude přítomným uměním. Projdeme spolu ta nejznámější místa jako slavný most Ponte Vecchio, náměstí Piazza del Duomo s katedrálou Santa Maria del Fiore, Piazzale Michelangelo, Abbazia di San Miniato al Monte, Piazza della Signoria s palácem Palazzo Vecchio atd. Doporučíme krásné fotografické výhledy na město, zajímavá místa, která musíte navštívit, dobré restaurace a přidáme tipy na ubytování.

Na severozápadě italské riviéry poznáme Cinque Terre, pět malebných rybářských vesniček postavených na strmých skalách italského pobřeží. V průvodci najdete informace o všech pěti: Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola i Riomaggiore. Vyšlápneme si také do okolí, kde jsou ty nejkrásnější výhledy na pobřeží v národním parku Cinque Terre. Užíjeme si slunce, moře, dobré italské víno a … tu nejlepší zmrzlinu.

Čeká vás téměř 50 krásných fotek s přesnou GPS polohou, fototipy a praktickými informacemi pro cestovatele.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Florencie & Cinque Terre“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Více o autorovi: Kanadský cestovatel, fotograf  a novinář Brendan van Son pochází z malého kanadského města Rocky Mountains House. Po absolvování studia politických věd a geografie v r. 2008 se vydal do Jižní Ameriky, kde pracoval za 50 $ týdně, která mu ovšem umožnila cestovat. Hned po 3 dnech po příjezdu do Jižní Ameriky věděl, že s cestováním nikdy nepřestane, a že musí najít způsob, jak spojit cestování s prací stůj co stůj.

Během pěti let navštívil asi 80 zemí na 6 různých kontinentech. Podnikal šílené věci, jako cestu na skútru na západním pobřeží Afriky. A dělal i skvělé věci. Je vděčný, že může žít tímhle životním stylem.

Za těch 5 let, co žije život cestovatele, fotografa a novináře, se jeho práce objevila v mnoha médiích, např. v The Guardian. Jeho cesty byly samy o sobě zveřejněny např. v BBC, National Geographic Traveler a dalších. A nemá v úmyslu zpomalit. Takže pokud vás zajímají jeho cesty a zážitky, sledujte jeho blog Brendan’s Adventures.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *