Dva nádherné ostrovy, Island a Azory, s 50% slevou!

Nemohou být odlišnější, a přesto jsou oba ostrovy nádherné a jedinečné! Island a Azory…


Drsná severská krajina Islandu nabízí nesčetná dobrodružství, a díky podrobnému 14 dennímu programu s užitečnými tipy od Honzy Březiny si můžete cestu dobře naplánovat a vydat se na Island na vlastní pěst!

Více informací o průvodci „Magický Island“ 

Azorské ostrovy s mírným klima poskytují zelené útočiště s vůní čaje všem milovníkům přírody. Vulkány, sopečná jezera, vodopády, čajové plantáže, pozorování velryb nebo hrátek divokých býků…to vše můžete vidět a zažít na San Miguel, největším z azorských ostrovů.

Více informací o průvodci „San Miguel – Azory“

Jak fotoprůvodce pořídit?

Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si vybraného průvodce
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce

Autor průvodce:
Jan Březina
Profesionální fotograf, lektor, videocaster, autor technického blogu, cestovatel a zakladatel Fripita. Navštívil šest kontinentů a více jak 120 zemí.

Honza byl jedním z prvních českých žurnalistů, který se systematicky věnoval digitální fotografii. Svůj projekt Digit nastaroval v roce 1998 a od té doby publikoval stovky recenzí fotoaparátů, objektivů, příslušenství a software. Zároveň je spoluautorem řady knih o digitální fotografii a nejrůznějších návodů, tutoriálů a výukových videí. Stal se neúnavným propagátorem digitální fotografie nejen u nás, ale i v zahraničí.

Je členem řady prestižních mezinárodních asociací jako je IPC, PMAI, IFJ či WPPI.

Ve své komerční fotografické tvorbě se zaměřuje zejména na portrét a svatební fotografii. Nicméně krajinářská fotografie a cestování jsou pro něj nejbližším tématem volné tvorby a věnuje se jim přes 10 let.

Organizuje již více jak 8 let fotografické workshopy, fotoexpedice a nejrůznější kurzy a to nejen fotografie, ale i práce s Apple produkty. Měl řadu přednášek na tato témata na soukromých i státních vysokých školách.

Honza je Apple Certified Trainer, Adobe Certified Expert a Adobe Community Proffesional.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

1 komentář u „Dva nádherné ostrovy, Island a Azory, s 50% slevou!

  1. Pingback: Týden aplikací #34 2015 – pravidelný přehled ze světa aplikací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *