Divoká zvířata i písečné duny v krásné přírodě Namíbie!

Nádherná Namíbie nabízí jedinečnou přírodu, neopakovatelné písečné duny, divoké pobřeží Sceleton Coast i národní park Etosha, který je ideálním místem pro foto safari. Co dalšího najdete v našem novém průvodci?

Máme pro vás řadu praktických tipů nejen na dobré ubytování, ale hlavně se dozvíte, jak si cestu po Namíbii naplánovat. Vzhledem k velkým vzdálenostem a velmi primitivní silniční síti je dobré si cestu dobře rozvrhnout a připravit se na řadu eventualit.

Navštívíme jedno z nejhlubších údolí světa – Fish River Canyon, opuštěné městečko Kolmanskop v poušti , písečné duny národního parku Nabim, pustinu Naukluft s úžasnými skalními útvary, Sceleton coast s městečky Walvis Bay s Swakopmund, okolí hory Brandberg s vzácnými Velvíčiemi i národní park Etosha.

Nezapomeneme ani na tipy, jak fotografovat divoká africká zvířata, a rady důležité pro vaši bezpečnost.

Krásu Namíbie můžete obdivovat ve 140 exkluzivních fotografiích Honzy Březiny, který je autorem průvodce.

Jak fotoprůvodce „Krásy Namíbie“ pořídit?

Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Krásy Namíbie“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce.

Chcete-li si stáhnout více průvodců, využijte možnosti předplatného, kdy za jednu cenu získáte přístup ke všem průvodcům.

Více informací o autorovi:
Jan Březina
Profesionální fotograf, lektor, videocaster, autor technického blogu, cestovatel a zakladatel Fripita. Navštívil šest kontinentů a více jak 120 zemí.

Honza byl jedním z prvních českých žurnalistů, který se systematicky věnoval digitální fotografii. Svůj projekt Digit nastaroval v roce 1998 a od té doby publikoval stovky recenzí fotoaparátů, objektivů, příslušenství a software. Zároveň je spoluautorem řady knih o digitální fotografii a nejrůznějších návodů, tutoriálů a výukových videí. Stal se neúnavným propagátorem digitální fotografie nejen u nás, ale i v zahraničí.

Je členem řady prestižních mezinárodních asociací jako je IPC, PMAI, IFJ či WPPI.

Ve své komerční fotografické tvorbě se zaměřuje zejména na portrét a svatební fotografii. Nicméně krajinářská fotografie a cestování jsou pro něj nejbližším tématem volné tvorby a věnuje se jim přes 10 let.

Organizuje již více jak 8 let fotografické workshopy, fotoexpedice a nejrůznější kurzy a to nejen fotografie, ale i práce s Apple produkty. Měl řadu přednášek na tato témata na soukromých i státních vysokých školách.

Honza je Apple Certified Trainer, Adobe Certified Expert a Adobe Community Proffesional.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *