Více než 30 nových fotek v průvodci New Yorkem!

Fotografka J. D. Cink pro vás doplnila průvodce New Yorkem o 34 nových fotografií a nové tipy na zajímavá místa!

Pokud jste si průvodce New Yorkem zakoupili již dříve, nezapomeňte si jej v aplikaci aktualizovat. Najdete v něm nové fotografie s informacemi o místech a fotografickými tipy autorky.

Poznejte město, které nikdy nespí. Pulsující metropoli si zamilují jak obdivovatelé mostů a úchvatných mrakodrapů, tak milovníci umění, kultury, módy, sportu i nákupní nadšenci.

Kdo by neznal obchody posetou 5. Avenue, jedinečné umělecké galerie MoMa nebo Guggenheim, mosty Brooklyn Bridge nebo Manhattan Bridge, mrakodrapy Empire State Building, Top of the Rock s krásnou vyhlídkou na město nebo kovově zářící Chrysler Building :). A když potřebujete uniknout hluku velkoměsta, zajedete si odpočinout třeba do Central Parku. V průvodci toho najdete ale daleko víc, včetně tipů na restaurace, kavárny, zajímavé městské čtvrti jako apod.

Mapy i obsah průvodce si můžete uložit offline do svého telefonu nebo tabletu.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Můj soukromý New York“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Autorkou průvodce je J. D. Cink, fotografka žijící v Belgii, ale s celoživotní vášní pro New York, kam se často a ráda vrací. V New Yorku vystudovala fotografickou školu a pravidelně se sem vrací, aby pokračovala ve svém dlouhodobém projektu dokumentovat život v jejím oblíbeném městě. Miluje mosty a fasády newyorských domů, které ukrývají jedinečné vzory a struktury.

Ve svých fotografiích se pokouší nalézat harmonii a krásu v objektech a situacích každodenního života, které na první pohled ničím nevynikají. Hledání harmonie jí pomáhá čelit někdy monotónnímu pracovnímu životu.

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *