Máme pro vás teplo a slunce!

Nemáte rádi šedivou oblohu, deštivé dny a chladná rána? Vydejte se za teplem a sluníčkem s některým z našich průvodců! Za pár hodin letu budete mít hned lepší náladu. A díky skvělým tipům pro fotografy, které najdete v každém průvodci, si přivezete i krásnější vzpomínky. 🙂

A co najdete v nabídce aplikace Fripito?

Azorské ostrovy – celoročně zelený a kvetoucí ostrov s teplotami kolem 20°C, kam doletíte zhruba za 3 hodiny letu z Evropy vám nabídne úchvatné pohledy na vulkanické vrcholky, jezera, vodopády, čajové plantáže i divoké pobřeží.

Madeira – ostrovní perla Atlantického oceánu se strmým pobřežím, klikatými silnicemi vinoucími se od úpatí až k vrcholkům sopečného pohoří, kde vás čekají nádherné výhledy. Kromě vodopádů a hlubokých údolí vás čeka nespočet turistických cest – levád – díky nimž prozkoumáte úžasnou přírodu Madeiry skrz na skrz.

Kanárské ostrovy – pestrá škála přírodních krás na malém prostoru. Na Kanárech stihnete vše – lenošit na nádherných plážích s bílým nebo černým pískem, šplhat po písečných dunách, projít se měsíční vyprahlou krajinou i procházku po ostrovních stezkách, které vám nabídnou nádherné pohledy na bouřící útesy na pobřeží. Průvodce vám kromě klasických fotografií nabídne i neuvěřitelná panoramata a prozradí, jak na ně.

Dubaj – pokud jste spíše městský typ a máte rádi luxus a pohodlí, pak si vše můžete užít v Dubaji. Město kontrastů a světových nej rekordů vám ukáže nejen svoje mrakodrapy, nákupní centra nebo akvárium, ale také tradiční čtvrti s místními trhy, kde můžete nasát místní atmosféru i kulturu.

Sicílie – chcete-li obdivovat řecké památky bez davu turistů a vyhovují vám teploty lehce pod 20°C, tak se vydejte na Sicílii. Zaručeně si odpočinete, nasajete atmosféru starého Řecka a skvěle si pochutnáte na středomořské kuchyni a výborných vínech.

A chcete-li se vydat za teplem dále od Evropy, doporučujeme následující průvodce:

Safari v JAR – nádherná příroda s divokými zvířaty, kaňony, tučňáky na plážích a proslulými vinicemi se skvělým vínem (včetně podrobného programu)

Filipíny – stejně krásné jako Thajsko, ale méně turistické. Užijete si moře, tyrkysové laguny, opuštěné pláže i tropický prales

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *