Poznejte přírodní krásy i skutečný život Číny!

Obrovská, rozmanitá, okouzlující a jedinečná! Čína vám nabídne opravdu nepřeberné množství nádherných míst a dechberoucích zážitků. S naším průvodcem však navštívíte i místa, kde poznáte skutečný život na čínském venkově.

Během jedné cesty nemáte šanci projet a poznat celou Čínu. V našem průvodci, který obsahuje podrobný 16denní program, jsme pro vás připravili jeden z nejkrásnějších koutů této velké země, a to její jižní část, včetně metropole Šanghaje, jedinečné přírody v Yangshuo nebo neuvěřitelných skalních formací v Avatarově krajině Zhangjiajie, čínského venkova včetně národnostních menšin, rýžových teras v Longji, futuristického i romanického Hangzhou, filmového Ibiškového města, nepoznaných historických městeček a mnoho dalšího.

Autor průvodce, sinolog, tlumočník a cestovatel Pavel Dvořák, vám prozdradí své tipy na ubytování, dopravu, jídlo i fotograficky zajímavé lokality.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Toulky Čínou“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce

Autor průvodce, Pavel Dvořák jr., je tlumočník z/do čínštiny, turistický průvodce Čínou, fotograf a bloger. Čínštině se věnuje od základní školy, posléze vystudoval sinologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a na Dalian University of Foreign languages v Číně. Poprvé přišel do Číny v roce 2009, po studiích pracoval jako průvodce a během častých cest po Číně propadl cestovatelské fotografii. Svoje fotografie prodává přes několik velkých fotobank, například iStock, Shutterstock, Fotolia a další.

Od roku 2012 žije společně se svojí čínskou maželkou trvale v Šanghaji a živí sa jako tlumočník, průvodce, fotograf a bloger na volné noze. Rozčarovaný ze zájezdů běžných CK na Slovensku a v Čechách a jejich standardních klientů se rozhodl začít organizova svoje vlastní netradiční cesty Čínou pro lidi, kteří mají hlubší zájem o tuto úžasnou zemi. Většina jeho klientely jsou dlouhoroční čtenáři jeho blogu www.bamboome.sk, který píše bez přestávky od roku 2009 a věnuje se čínské kultuře, tradicím a cestování po Číně. Kromě svého blogu publikoval články i ve všech velkých slovenských novinách a časopisech a od roku 2014 přispívá krátkými dokumenty o Číně do pořadu Objektiv v České televizi.

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *