Fripito míří na Photo Plus Expo 2015 do New Yorku!

Přesně před rokem jsme v New Yorku na největším americkém veletrhu Photo Plus Expo oficiálně představili první verzi naší mobilní aplikace. Od té doby jsme urazili obrovský kus cesty. Výrazně jsme rozšířili nabídku našich fotografických průvodců, aplikace se dočkala postupně desítky upgradů a v neposlední řadě si našla desítky tisíc spokojených uživatelů. Těší nás, že jsme získali řadu ocenění, byli jsme finalisty soutěže Appnation VI @ CES 2015 a nedávno obdrželi  i pozvání mezi top projekty v rámci programu ALPHA na konferenci Web Summit v Dublinu.

Nicméně čas plyne a my jsme se rozhodli zúčastnit i letos veletrhu Photo Plus Expo v New Yorku a u té příležitosti představit druhou generaci naší aplikace. Letos budeme mít takřka trojnásobně velkou expozici, na které budou jak kolegové z USA, tak i část týmu z ČR. V rámci naší expozice bude možné se setkat s některými z autorů našich fotografických průvodců a hlavně se zaměříme na novinky Fripita 2. Jsme opravdu rádi, že i pořadatelé veletrhu si všimli naší novinky, a tak se Fripito objevilo ve vybrané společnosti jako je Canon, Fujifilm, Leica, Manfrotto či Sigma v oficiální tiskové zprávě.

 

Snímek obrazovky 2015-10-14 v 10.15.53

kompletní tisková zpráva

A co mohou uživatelé očekávat od Fripita 2? Na základě ohlasů stávajících uživatelů, kteří nám v průběhu prvního roku poskytli přes 2000 reakcí, jsme připravili zcela novou aplikaci. Přepsali jsme každý řádek kódu, upravili každý pixel uživatelského rozhraní, a to vše s cílem zlepšit uživatelskou přívětivost, bezpečnost a rychlost. Ve Fripitu 2 je zcela přepracovaný seznam nabízených produktů a vyhledávání. Na stránce s detaily o průvodci uživatelé nově najdou náhledy všech fotografií a podrobnější popis. Uvnitř průvodce přibyl katalog, zjednodušila se navigace a úplně jsme přepracovali zobrazení detailů u jednotlivých fotografií. Fripito 2 pro iOS bude uvolněno pro veřejnost do konce října 2015 a Android verze bude následovat v listopadu.

 

Fripito2_catalogue

Fripito 2

Pokud budete mít mezi 22. a 24. říjnem cestu do New Yorku, rozhodně se na Photo Plus Expo zastavte. Čekat na vás bude 250 vystavovatelů, nádherné přednášky a bohatý doprovodný program. Fripito najdete na stánku číslo 376, jen kousek od hlavního prezentačního pódia. A nezapomeňte, do 20. října můžete základní vstupenku získat zdarma při on-line registraci.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

1 komentář u „Fripito míří na Photo Plus Expo 2015 do New Yorku!

  1. Pingback: Když mají fotografové svátek, dostanou dárek! - Fripito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *