Filipíny – opomíjená asijská perla!

Milujete moře, klidné pláže a ostrůvky a chcete trávit dovolenou aktivně? Zapomeňte na Thajsko a vydejte se na Filipíny! Nabídnou vám všechno, po čem toužíte, ale bez davů turistů na každém rohu. Ale pospěšte si, dlouho to tak bohužel nezůstane…

Kromě již zmíněných nádherných opuštěných pláží a tyrkysového moře, vám Filipíny učarují svojí podmořskou krásou, jsou totiž rájem pro potápěče. Ale nebojte se, pokud trávíte rádi čas aktivně, ale raději na suchu, můžete na Filipínách zdolat nejednu sopku a obdivovat třeba obrovské oči nártouna nebo kaloně zlatotemenného, který když rozepne svá křídla, nevyrovná se mu ani Batman. 🙂

Co všechno můžete poznat  na Filipínách, kdy se tam vydat, co ochutnat a jakou foto výbavu si zabalit vám poradí náš průvodce.

Jak fotoprůvodce pořídit?

Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Filipíny“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Autorem průvodce je cestovatel a fotograf David Filipi, který 4 roky pracoval v Institutu digitální fotografie (IDIF) v Praze, kde vedl různé workshopy pro nadšené fotografy zdokonalující se v portrétní nebo produktové fotografii. Lektoroval i kurzy pro amatérské fotografy, kteří se chtěli naučit plně ovládat svoji zdrcadlovku. Jako fotograf pracoval na produktové fotografii pro firemní zákazníky, jako např. L’Oréal, nebo fotil korporátní či kulturní akce (pro hudební magazíny).

Díky digitální fotografii procestoval velký kus světa a potkal mnoho zajímavých lidí. Digitální fotografii miluje i proto, že ho pohled na svět skrz hledáček zvláštním způsobem zklidňuje a dovoluje mu soustředit se jen na fotografovaný objekt. Díky hledáčku fotoaparátu navíc našel lásku svého života. 🙂 Většina jeho oblíbených fotografií vznikla během fotografických expedic do JIžní Afriky, Namibie a USA. Aktuálně žije v Las Vegas, kde se věnuje focení realit.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *