Magický Island na dosah!

Máte rádi dobrodružství? Víte, jaké přírodní krásy vám nabízí drsná severská krajina Islandu a hlavně jaká překvapení a nástrahy na vás čekají?

Náš nový průvodce vás den za dnem provede Islandem, ukáže vám jedinečnou nádheru míst jako lávou vytvořené jezero Thingvallavatn, ohromné kaskády vodopádu Gulfoss, národní park Thingvellir, barvami hrající drsnou krajinu Landmannalaugar nebo super vulkán Katla (a mnoho dalšího).

Těšíte se na jízdu terénním autem, offroad a brodění? Poradíme vám, jak se vybavit, které cesty jsou sjízdné, jak se přebrodit a neutopit vypůjčené auto, i kde nakoupit potraviny a benzín.

Stáhněte si kompletního fotoprůvodce s programem na 15 dní do mobilu a tabletu.

V průvodci je celkem 100 nádherných fotografií včetně GPS polohy a fotografických tipů autora a po stažení do mobilu nebo tabletu najdete vše v offline mapách.

Zažijte to na vlastní kůži!

Jak fotoprůvodce pořídit?

Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Magický Island“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce.

Autor průvodce:
Jan Březina
Profesionální fotograf, lektor, videocaster, autor technického blogu, cestovatel a zakladatel Fripita. Navštívil šest kontinentů a více jak 120 zemí.

Honza byl jedním z prvních českých žurnalistů, který se systematicky věnoval digitální fotografii. Svůj projekt Digit nastaroval v roce 1998 a od té doby publikoval stovky recenzí fotoaparátů, objektivů, příslušenství a software. Zároveň je spoluautorem řady knih o digitální fotografii a nejrůznějších návodů, tutoriálů a výukových videí. Stal se neúnavným propagátorem digitální fotografie nejen u nás, ale i v zahraničí.

Je členem řady prestižních mezinárodních asociací jako je IPC, PMAI, IFJ či WPPI.

Ve své komerční fotografické tvorbě se zaměřuje zejména na portrét a svatební fotografii. Nicméně krajinářská fotografie a cestování jsou pro něj nejbližším tématem volné tvorby a věnuje se jim přes 10 let.

Organizuje již více jak 8 let fotografické workshopy, fotoexpedice a nejrůznější kurzy a to nejen fotografie, ale i práce s Apple produkty. Měl řadu přednášek na tato témata na soukromých i státních vysokých školách.

Honza je Apple Certified Trainer, Adobe Certified Expert a Adobe Community Proffesional.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

3 komentáře u „Magický Island na dosah!

  1. Pingback: Tip týdne: Nikdy se nevzdávejte - 4Foto.cz4Foto.cz

  2. Pingback: Celoročně zelený a kvetoucí ostrov? Azory! - Fripito

  3. Pingback: Dva nádherné ostrovy, Island a Azory, s 50% slevou! - Fripito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *