Fantastickou přírodu Nového Zélandu prostě musíte vidět!

Provedeme vás Novým Zélandem, skutečnou perlou uprostřed oceánu, která se může pochlubit nejen úžasnou přírodou, ale i velmi specifickou kulturou a nevšedně příjemnou a uvolněnou atmosférou. Na své si přijdou baťůžkáři, náročnější cestovatélé, milovníci adrenalinových sportů a samozřejmě i fotografové.

Průvodce Novým Zélandem je zatím nejobsáhlejším průvodcem, kterého jsem pro vás přiravili. Čeká vás třitýdenní cesta po obou ostrovech, která vám představí to nejkrásnější, co můžete na Zélandu najít. Využít můžete hned dvě varianty programu, jednu náročnější včetně treků a jednu odlehčenou. Autorem průvodce je fotografka Eliška Pivrncová.

Naše putování začne v Aucklandu a vydáme se na sever a následně východ až do oblasti jezera Rotorua, kde kromě místní kultury poznáme i vulkanickou přítomnost Zélandu. Poté se vypravíme na jih k jezeru Taupo a do národního parku Tongariro. Putování po Severním ostrově zakončíme ve Wellingtonu, odkud se trajektem přesuneme na Jižní ostrov. Navštívíme úchvatné západní pobřeží, místní ledovec Franz Josef, překročíme hory a dojedeme do Queenstownu, rodiště adrenalinových sportů. Nenecháme si samozřejmě ujít známé Milford Sound ani východní pobřeží, Mount Cook či město Christchurch, částečně poničené zemětřesením.

V průvodci najdete celkem 162 exkluzivních fotografií včetně GPS polohy, cestovatelské i foto tipy a dva podrobné programy.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Nový Zéland ve 3 týdnech“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Více o autorce:

Eliška Pivrncová (Bacovská) studovala molekulární výživu ve Švédsku na Karolinska Institutet. Žije někde mezi Českým rájem, Turnovem a Stockholmem.
Úplným počátkem její cesty k fotografování byla cesta na Island, kde Eliška podle vlastních slov pochopila, že kompakt k zachycení všech jejích zážitků a krásy přírody prostě nestačí. Ještě než se rozhodla odjet do Kanady, pořídila si svoji první zrcadlovku. Díky cestování se určitě prohloubila její záliba ve focení, a poté právě díky focení začala ještě více cestovat. Její bratr Václav Bacovský, autor průvodce Českým rájem, pro ni velkou fotografickou inspirací.

Eliška miluje cestování a sport (běhání, tenis, squash, kolo,lyžování, snowboarding, vysokohorská turistika) a vaření.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

2 komentáře u „Fantastickou přírodu Nového Zélandu prostě musíte vidět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *