Přidali jsme Lednicko-valtický areál!

Do průvodce Pálavou jsme přidali další fotky z Lednicko-valitckého areálu. Najdete i tipy na ubytování, restaurace a samozřejmě nechybí skvělé tipy pro fotografy! Aktualizujte si průvodce zdarma (pokud jste již zakoupili) nebo si jej kupte právě teď s 50% slevou!

Když se řekne Pálava, vytanou na mysli snad každému bílé vápencové útesy, které se nepřehlédnutelně tyčí nad okolní nížinou. Slunný cíp jižní Moravy se chlubí nejen skvělým vínem a pohostinností, ale také lužními lesy, romantickými zříceninami hradů nebo cenným historicko-přírodním Lednicko-valtickým areálem, zapsaným na seznamu UNESCO.

Náš nový průvodce Pálavou vás provede stezkami, které křižují Pavlovské vrchy, navštívíme vrcholy vápencového masivu se skvělým výhledem – Děvín, Děvičky, Obora, Svatý kopeček, Turold nebo Šibeniční vrch – a nevynecháme ani Stolovou horu, dominantu krajiny. Vypravíme se za romantickými zříceninami hradů jako Kozí hrádek nebo Sirotčí hrádek, nalezištěm Věstonické Venuše v Dolních Věstonicích či do Mikulova, centra celé Pálavy. Chybět nebudou ani louky a lesy na Pohansku, kde vám učarují stoleté duby osamoceně stojící v krajině. A samozřejmě doporučíme, kde ochutnat víno, kde se ubytovat i jakou foto výbavu zabalit. Autor průvodce, fotograf Jan Miklín, se s vámi podělí o tipy na zajímavé foto lokality a prozradí vám nejeden ze svých triků.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Víno a slunce pod Pavlovskými vrchy“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Více o autorovi:

Jan Miklín
Geograf a fotograf, pochází z Břeclavi, pracuje jako odborný asistent na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity, kde se věnuje kartografii a krajinné ekologii. S focením začal v roce 2003, zaměřuje se zejména na krajinářskou a cestovatelskou fotografii. Své snímky doprovázené texty pravidelně publikuje ve mnoha českých geografických, přírodovědných a cestovatelských časopisech (mj. Koktejl, Příroda, Outdoor), je šéfredaktorem stylového cestovatelského časopisu Travelfocus. Jeho fotografie (zejména z jižní Moravy) se objevují v propagačních materiálech agentury CzechTourism, je autorem několika sad pohlednic (několikrát oceněných mj. v soutěži o nejhezčí české pohlednice). Na Pálavě pravidelně pořádá fotokurzy. S fotoaparátem v ruce a batohem na zádech rád cestuje, zejména po horách, nejraději se vrací do vysokých hor střední Asie (Ladák, Kyrgzystán) nebo jižní Ameriky.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

3 komentáře u „Přidali jsme Lednicko-valtický areál!

  1. Radek

    I když bydlím nedaleko Lednice, tak bych některé fotky netipoval ani na Českou republiku, jsou opravdu povedené. Podobně jako fotky ze sekce Moravské Toskánsko, které mám taky velmi blízko. Člověk by ani neřekl, že je tady na jihu Moravy tak hezky 🙂

  2. Petr

    Naprosto super fotky 🙂 V Mikulově, na Pálavě i v LV areálu jsme s manželkou byli už několikrát, vždy ale pršelo nebo bylo brutální azuro, že to na focení moc nebylo. 🙂 Snad se nám to někdy podaří a dokážeme najít ideální lokaci, čas i počasí najednou. 🙂 Ať se daří!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *