Rotterdam – město moderní architektury!

Největší evropský přístav a druhé největší město Holandska vás nadchne nádherným industriálním designem a všude přítomným multikulturním duchem!

V Rotterdamu najdete jen málo historických míst, protože centrum města bylo zničeno bombardováním během 2. světové války. Holanďané se však rozhodli nerekontruovat staré domy, tak jak se dělo v jiných zničených městech, ale vybudovali nové moderní místo s dechberoucí moderní architekturou. Těšit se můžete na kubistické zkosené domy, most Erasmus, vyhlídkovou věž Euromast a nebo věž Blaak, které se přezdívá Tužka.

V průvodci ale najdete samozřejmě i historická místa Rotterdamu jako starý přístav, přístav Delfshaven, hotel New York nebo molo Wilhelmina Pier a Bílý dům, které unikly zničení a dodnes připomínají nejen historii rybolovu, ale také cestovatelskou horečku, která přiměla tisíce lidí nasednout na loď a vydat se za svým velkým snem do Ameriky.

Mapy i obsah průvodce si můžete uložit offline do svého telefonu nebo tabletu.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Rotterdam – město architektury“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Chcete-li si stáhnout více průvodců, využijte možnosti předplatného, kdy za jednu cenu získáte přístup ke všem průvodcům.

Autorem průvodce je holandský manželský pár Roger a Paula Berk. Cestovatelská fotografie je pro ně výzvou a současně odměnou. Každý snímek je jedinečný, každá cesta je novým dobrodružstvím, každé setkání novým přátelstvím a každá kultura novou zkušeností.

Snaží se zachytit krásu, podstatu a rozmanitost z celého světa.

Schopnost zachytit tyto okamžiky je dar a oni rádi sdílí tento dar s ostatními. Vzhledem k tomu, že jsou fotografující manželé, je fotka velkou součástí jejich životů. Fotografování je jejich koníček a celoživotní vášeň. Jejich cesty je zavedou do celého světa, a ten se tak odráží v jejich fotografiích.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *