Otevřete bránu amerického středozápadu! Poznejte St. Louis!

Často se říká, že všechny cesty vedou do Říma. Ale my vám představíme město, kam vedou snad všechny dálnice v USA. Ano, je to St. Louis, perla amerického středozápadu, ležící na řece Mississippi. A dokonce jím prochází i nejslavnější americká silnice Route 66!

Náš nový průvodce vám představí St. Louis v celé jeho architektonické kráse. Největším tahákem je samozřejmě 192 m vysoký Gateway Arch, oblouk který symbolizuje právě onu bájnou bránu středozápadu. Město samotné, pojmenované po francouzském králi Ludvíku IX., vám však nabídne mnohem víc…

Pokud jste kdy chtěli šplhat na střechy, na sochy, prostě na cokoliv, tak v St. Louis na vás čeká City Museum, kde si tyhle šplhací sny můžete zcela naplnit. Navíc se vám naskytne jeden z nejkrásnějších pohledů na město v západu slunce. S průvodcem ale navštívíme i další místa jako Katedrální baziliku St. Louis, most Chain of Rocks, park Forest Park, ulici Cherokee Street, městskou botanickou zahradu, čtvrť Laclede’s Landing a další.

Stáhněte si průvodce a získejte nespočet fotografických rad, offline mapy, GPS polohy každého místa. Veškerý obsah je dostupný offline a můžete si jej uložit do svého telefonu nebo tabletu.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „St. Louis“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Chcete-li si stáhnout více průvodců, využijte možnosti předplatného, kdy za jednu cenu získáte přístup ke všem průvodcům.

Více o autorce:
Jae je americká fotografka narozena v Coloradu. Bydlí v oblasti St. Louis metro area již více než 20 let. Miluje cestování a navštívila mnohá místa v USA, Evropě a Thajsku. Ale i když je doma, snaží se udržovat stejný pocit dobrodružství – hledá to nové v každém dni, nachází neobyčejné v obyčejném. St. Louis je, stejně jako ostatní města, krásné i ošklivé, a nejuspokojivější fotografie nacházejí krásu v ošklivosti.

Joe pročesává město a přilehlé okolí, hledá struktury, život v architektuře a krajinu. Každá věc más svoji historii a každé místo má svůj příběh.

Profesí je hudebnice a stala se nadšenou fotografkou. Fotografuje celý svůj život, ale pouze aby dokumentovala svoje cesty, nikdy dříve to nebylo, aby vytvářela umění. Teď zjistila, že může dělat obojí.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *