Hledá se fotograf pro Český Krumlov!

Fripito se snaží postupně přinášet fotografické průvodce pro více i méně známé kouty světa. Nezapomínáme ale ani na krásy naší rodné České republiky, a tak bychom rádi, po fenomenální Praze od Michala Vitáska a okouzlujícím Českém Švýcarsku od Ondry Prosického, doplnili další z domácích perel – Český Krumlov.

U příležitosti jedinečného Open Air Foto Festivalu jsme se rozhodli vyhlásit soutěž o exkluzivní autorství fotografického průvodce Českým Krumlovem, kde bude akce probíhat. To znamená, že nemusíte nutně z Českého Krumlova pocházet nebo v něm žít. Pokud se vám podaří nejpozději během festivalu nafotografovat minimálně zajímavých 50 fotografií, můžete se do soutěže zapojit. Je to velice jednoduché.

1. Stáhněte si bezplatně Fripito

Základem úspěchu je stáhnout si naši bezplatnou aplikaci Fripito z GooglePlay nebo AppStore pro iOS a prohlédnout si, jak vypadá takový fotoprůvodce a co pro něj budete potřebovat.

Vyber průvodce

2. Fotografujte Český Krumlov o 106

Nejrůznější fotomaratóny jsou u nás celkem oblíbené. Můžete tedy tuto soutěž pojmout jako jeden z nich. Nejpozději do 10. 6. 2015 musíte nafotit minimálně 50 zajímavých fotografií mapujících krásy Českého Krumlova. Nezapomeňte, že budete k fotografiím potřebovat i místo pořízení, takže zapněte GPSku na svém fotoaparátu nebo záznam v mobilu například pomocí aplikace GeoTagPhotos.

Open-air FOTOfest

3. Vyberte snímky a dejte nám vědět

Vyberte minimálně 50 zajímavých fotografií z Českého Krumlova, nahrajte je do webové galerie, jako je například Zonerama, a pošlete nám nejpozději do 10. 6. 2015 odkaz spolu s pár řádky o sobě.

A proč se vlastně stát autorem Fripita? Fripito vybírá nejzajímavější fotografy po celém světě, takže se můžete zapojit do opravdu vybrané společnosti. Publikování autorského průvodce ve Fripitu je tudíž velice dobrým marketingem vaší práce a dovedností a zároveň zdrojem trvalých příjmů. Po publikování je čtvrtletně autorům vyplácen honorář v podobě podílu z prodeje, což znamená, že vaše snímky pracují za vás.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *