Romantická, tajemná i moderní! To je Paříž!

Kdo by neznal nejkrásnější město Evropy! Paříž je však víc než Eifellovka, Notre Dame a Louvre. S naším novým průvodcem poznáte Paříž z pohledu skutečných Pařížanů! Ukážeme vám nespočet tváří tohoto slavného města. Tajemná zákoutí i moderní místa, netradiční výhledy i pulsující život v ulicích a kavárnách. Přinášíme vám informace a tipy, které jinde nenajdete.

Autorem průvodce jsou pařížští fotografové, Kristine a Raphaël, kteří perfektně ovládají francouzské umění „savoir vivre“ a prozradí vám svoje tipy nejen na restaurace a kavárny, ale také na zajímavá místa, která zůstávají běžným turistům utajena. Vychutnejte si atmosféru a zažijte Paříž jinak!

Mapy i obsah průvodce si můžete uložit offline do svého telefonu nebo tabletu.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Paříž“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Kristine Hellevik a Raphaël Farhi žijí a pracují ve městě světel, v Paříži. Svoje město zbožňují a znají jej víc něž dobře. Často se toulají ulicemi s foťákem v ruce, aby zachytili život jak na pulsujících bulvárech, tak v malých skrytých uličkách. Kristine a  Raphaël milují cestování a jejich nejmilejším fotografickým objektem je divoký asijský slon.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *