Poznejte hlavní město USA – Washington D.C.!

Víte, že místo, kde bude ležet nové hlavní město Spojených států amerických si vybral George Washington, první americký prezident, v roce 1790 osobně? Napadá vás, proč Washington D.C. jako jedno z mála amerických velkých měst nemá v centru žádné mrakodrapy? Chcete se o Wahingtonu dozvědět další zajímavosti a zjistit, co všechno můžete ve Washingtonu vidět?

Stáhněte si našeho nového průvodce a nechte se vést krásnými fotografiemi napříč městem. Washington D.C. je malebné město evropského střihu díky hlavnímu francouzskému architektovi Pierrovi Charlesu L´Enfantovi. Objevovat krásu budov jako US Kapitol, Bílý dům nebo majestátnost Lincolnova, Jeffersonova či Washingtonova památníku můžete pěšky nebo na zapůjčeném kole. Připravte se na nekonečnou procházku v parku National Mall. Prozradíme také zajímavá místa v Georgetownu nebo Rosslynu.

Mapy i obsah průvodce si můžete uložit offline do svého telefonu nebo tabletu.

Jak fotoprůvodce pořídit?
Je to velice jednoduché:

  1. Stáhněte si naší bezplatnou aplikaci v AppStore či GooglePlay
  2. Vyberte si průvodce „Washington D.C.“
  3. Zaplaťte prostřednictvím AppStore či GooglePlay a stáhněte si průvodce do mobilu nebo tabletu.

Chcete-li si stáhnout více průvodců, využijte možnosti předplatného, kdy za jednu cenu získáte přístup ke všem průvodcům.

Více o autorovi:

Daniel Suh je americký profesionální fotograf specializovaný na krajinářskou fotografii. Je cestovatelem, který obdivuje krásu přírody a odhaluje její božské atributy. Rád vypráví příběhy skrze své fotografie, které jsou protknuté pocity klidu, lásky a síly.

Narodil se v Los Angeles a procestoval kus světa, namátkou byl na Filipínách, v Jižní Koreji, Rusku, Kazachstánu, v Mexiku nebo Anglii. Po 5 letech, kdy žil ve Washingtonu D.C., se odstěhoval do Oklahomy, kde objevuje krásu země, kterou postihují tornáda, zemětřesení, nepříznivé vlivy počasí a kde prosperuje farmářský život. Vychutnává si život v přírodě a dělí se o svoje zkušenosti se světem díky Instagramu, blogu a Facebooku.

Do roku 2016 publikoval své fotografie třikrát v The Oklahoman.

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *